کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی انقلابی در دکوراسیون داخلی خانه و دکوراسیون دیوار به وجود آورد. این کاغذ دیواری بسیار شبیه به پوستر دیواری است اما با سایه‌هایی که روی طرح آن دارد، عمق و بعد را شبیه‌سازی می‌کند و به نظر برجسته می‌رسد. کاغذ دیواری سه بعدی در طرح‌ها و شکل‌های مختلف موجود است و طرح‌های مختلف سنگ، هندسی، گل، فانتزی، هیجانی و جوانانه، منظره و … را می‌توان روی دیوار خانه شبیه‌سازی کرد. ولی این همه‌ی ماجرا نیست؛

هیجان‌انگیز‌ترین بخش‌های استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی این است که می‌توان هر طرح و هر عکسی را که دوست داشتید انتخاب کنید و سفارش دهید و خانه‌ی خود را به سلیقه‌ی شخصی خود تزیین کنید. شما می‌توانید عکس فرزندتان، عکس عروسی‌تان، عکس منظره‌ی دلخواهتان، بازیگر موردعلاقه‌تان و … را روی دیوار خود بیاندازید و مطمئن باشید که این طرح کاغذ دیواری را در دنیا فقط و فقط شما روی دیوارتان دارید.

جنس کاغذ دیواری های سه بعدی با کاغذ دیواری‌های معمولی فرقی ندارد اما به دلیل دادن بعد و عمق به فضا برای خانه‌های کوچک بسیار مناسب است. این مدل کاغذ دیواری خانه را بزرگ‌تر و دل‌باز‌تر نشان می‌دهد و می‌تواند فضای کوچک خانه‌ی شما را به فضایی بزرگ‌تر تبدیل کند. به دلیل تنوع طرح‌ها در این مدل کاغذ دیواری می‌توان از آن در اکثر فضا‌ها مانند خانه، فضاهای اداری، رستوران‌، کافی‌شاپ، بوتیک و … استفاده کرد. اما باید در انتخاب طرح‌ها بسیار دقت داشت و طرح را متناسب با فضا انتخاب کرد.

هم‌چنین تصویری که انتخاب می‌کنید باید متناسب با شخصیت و سلیقه‌ی شما باشد تا از آن خسته نشوید. این طرح‌ها توسط پرینترهای مخصوص روی رول‌های کاغذ چاپ می‌شود و در نهایت بعد از چیده شدن و کنار هم قرار گرفتن مناظر بسیار زیبایی را تشکیل که از فاصله‌ی حدود ۳ متر به نظر برجسته می‌آیند و بُعد و عمق دارند. این تصاویر به شدت به واقعیت نزدیک هستند و تمام مهمان‌های شما از شما اجازه می‌گیرند تا دیوارهای خانه‌ی شما را لمس کنند.

طرح‌های کارتونی و فانتزی آن بسیار جذاب و هیجان‌انگیز هستند و فرزندان شما عاشق اتاق خود خواهند شد؛ اگر فردی هستید که از هیجان لذت می‌برید، از کلیشه‌ها خسته شده‌اید و دوست دارید خانه‌ای با دکوراسیون متفاوت داشته باشید، کاغذ دیواری سه بعدی را در نظر بگیرید.

کاغذ دیواری سه بعدی